/* */
Bilgi ve Tecrübesiyle

Çanakkale Çelik Bina Projelendirme

Altungazi Yapı ve Mühendislik olarak; Çanakkale çelik bina projelendirme hizmeti vermekteyiz. Genel olarak birinci derece deprem bölgelerinde öne çıkan çelik yapılar, çok daha güvenli ve güçlü bir yapıyı mümkün hale getirmektedir.

Kolay uygulama, statikleri ve mekanik nitelikleri sebebi ile çelik binaların yaygınlaşması söz konusudur. Bu doğrultuda alanında uzman firmalarla iş birliği yapmak önemlidir.

Çanakkale çelik bina projelendirme aşamasında en iyi hizmeti sağlıyor, kusursuz ve sağlam binalar elde etmenize olanak tanıyoruz. Çelik proje yapıların detay, boyut ve plan aşamalarını derinlemesine ele alıyor ve ekonomik bir şekilde hizmet almanıza yardımcı oluyoruz.

Yapılarınızı Altungazi Yapı Mühendislik aracılığıyla tasarlamak isterseniz bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Sıradanların Dışında

Çanakkale İnşaat Mühendisliği Şirketleri

Çanakkale’de pek çok inşaat mühendisliği şirketi mevcut. Bunlar proje, geoteknik, yapı denetim gibi farklı alanlarda hizmet vermekte.

Bizler Altungazi Yapı Mühendislik olarak Çanakkale’deki İnşaat Mühendisliği Şirketlerinden sıyrılarak sektörde lider konuma gelmeyi hedefliyoruz. Bu yükselişi güven ve kaliteyi kendimize basamak edinerek müşteri değil saygınlık kazanarak sağlamayı hedefliyoruz.

Sizler de bizimle çalışmak ve sorularınızı sormak için buradan iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Siz Hiç Yorulmayın

Biz Sizi Arayalım

    TOP