/* */

Konteyner Ev Almak İçin Nedenler

Hoş tasarımları ve dayanıklılıkları ile günümüzde oldukça popüler olan konteyner evler, geleneksel evlere oranla daha ekonomik oluyor. Konteyner ev birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bütçe dostu olmaları, çevreye ve gezegenin sürdürülebilirliğine katkı sağlamaları nedeniyle popüler bir seçim olarak öne çıkıyor.

Konteyner Ev Nedir?

Konteyner ev, daha önceden montajı gerçekleştirilen ve tamamlanmış olarak kurulum yerine getirilen bir tür modüler yapı çeşididir. Hızlı kurulum ve kullanım kolaylığı gibi imkanlar sağlayan bu evler, birbirinden farklı boyutlarda tasarlanabilir. canakkale-konteyner-ev-almak Pratik kullanımlarından dolayı daha popüler hale gelen bu evler, portatif olmalarından dolayı da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kalacak kişi sayısına göre üretilebilen konteyner evler, istenen tasarım stilinde imal edilebiliyor. Ayrıca konteyner evlerin iç dekorasyonunda serbestsiniz. Çünkü konteyner ev, her türlü iç ve dış tasarım stiline adapte edilebilir. Prefabrik evler gibi konteyner evler de kolay bir şekilde sökülüp farklı bir alana kurulabilme imkânı sağlar. Hatta bazı yapıların sökülmesine bile gerek yoktur. Doğrudan başka bir bölgeye taşınabilir.

İlginizi çekebilir: 21 m2 Konteyner Ev Fiyatları ve Modelleri

Konteyner Ev Avantajları Nelerdir?

Kolay kurulum, kolay taşıma ve montaj, pratiklik ve konforlu bir yaşam gibi avantajları beraberinde getiren konteyner ev, günümüzde çok sayıda insanın ilgi odağı oluyor. Bu kullanışlı ve portatif yapılar, estetik görünümleri ile de fark yaratıyor. Artık yaşamın her alanında kendini gösteren bu evler, taşımacılıkta yoğun olarak kullanıldığı gibi çok yönlülükleri nedeniyle kışlık ev, yazlık konteyner ev gibi amaçlarla da tercih edilebiliyor. İçinde yaşamaya uygun bir tarzda üretilen konteyner yapılar, geleneksel konutlar kadar yaşamaya oldukça elverişlidir. Bazı nitelikleri ise betonarme evlere göre avantaj yaratır. Bu yapılar güvenli ve dayanıklı olacak şekilde imal edilir. Bundan dolayı geniş kitlelerin ilgisini çeker. canakkale-konteyner-ev-almak

Konteyner Ev Yapım Süresi

Konteyner ev söz konusu olduğunda en önemli detaylardan biri de bu tür evlerin hızlı bir şekilde kurulabilmesidir. Örneğin, doksan metrekarelik bir konteyner evin üretim süresi bir hafta kadardır. Evin kat sayısı ve büyüklüğü de yapım süresini etkiler. Yine de konteyner evlerin kurulma süresi oldukça kısadır.

İlginizi çekebilir: Subasman Yapımı Nasıl Olmalıdır? En Önemli Detaylar

Konteyner Ev Maliyet Karşılaştırması

Betonarme evlere oranla daha uygun maliyetli olan konteyner ev, farklı bütçe tarzlarına hitap eder. Bütçesi kısıtlı olan, ancak yeni bir ev yaptırmak isteyen hemen herkes konteyner ev sahibi olabilir. Konteyner evlerin fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz. canakkale-konteyner

Çanakkale Konteyner Ev Yapımı

Standart ve uygun fiyatlı konteyner modellerinin yanı sıra özgün tasarımlara sahip özel üretim konteynerlerimizle müşterilerimizin her yönlü taleplerini karşılamaktayız. Bir Çanakkale konteyner ev üreticisi firma olarak konteynerin A’dan Z’ye her yönlü hizmetini vermekteyiz.

Sizler de Altungazi Yapı Mühendislik kalite ve güvencesiyle konteyner sahibi olmak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili İçerik:
Çanakkale Konteyner Firması
Subasman Maliyeti Hesaplama – En Basit Yöntem

Yorum Bırak

TOP