/* */

Konteyner Ev Modelleri 2023 Trendleri

Son dönemlerin en önemli mimari ve inşaat gelişmelerinden biri de şüphesiz ki konteyner ev modelleri. Betonarme yapılara oranla daha ekolojik ve doğaya zararsız olan bu yapılar, modern tasarımları ve esnek olmaları nedeniyle çoğu insanın gözdesi konumunda. Bu modüler yapılar, hızlı bir şekilde inşa edildikleri için yeni bir yapı elde etmeniz kısa zaman içinde mümkün hale geliyor. Konteyner ev modelleri ise farklı ihtiyaç ve beğenilere hitap eden seçenekler içeriyor.

Konteyner Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Konteyner evlerin tasarımı çok önemli. Bu yapılarda en önemli noktalardan biri de yalıtımdır. Konteyner ev modelleri iyi bir şekilde izole edilmeli ve tasarım sırasında izolasyon malzemeleri muhakkak kullanılmalıdır. Böylece yaşayacağınız bölgenin iklim koşullarından olumsuz etkilenmemiş olursunuz. canakkale-konteyner-ev-modeli Konteyner tasarımında bir diğer önemli ayrıntı ise boyuttur. Bu tür yapılar standart ölçülerde gelmez. İstek ve gereksinimlerinize göre konteyner ölçüsünü belirleyebilirsiniz. Hem boyutlar hem de yapım malzemesi çeşitlilik gösterdiği için kendinize en uygun olanı seçme konusunda özgürsünüz.

İlginizi çekebilir: 21 m2 Konteyner Ev Fiyatları ve Modelleri

Konteyner Dış Cephe Kaplama Malzemeleri

Yenilikçi tasarımları ile fark yaratan konteyner ev modelleri, dış kaplaması özenle seçilmesi gereken yapılardandır. Konteyner evlerin dış kaplaması sandviç panel cephe kaplama malzemesi ile yapılmaktadır. Bu malzeme ayrıca konteyner panel olarak da bilinmektedir. canakkale-konteyner-ev-modelleri-2023

Konteyner Ev İç Dizaynı

Konteyner evlerin iç dizaynı standart ölçü ve tasarımları olduğu gibi özel tasarım yapılabilmektedir. İster minimalist ister klasik bir görüntü arzu ediyor olun, konteyner evler her türlü tasarım stiline adapte edilebilir. Bu çok yönlü yapılar farklı genişlik ve yükseklik ölçülerinde tasarlanabilir. Aklınızdaki tasarımı hayata geçirebilir ve evinizin iç dizaynını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Konteyner Ev Almak İçin Nedenler

2023 Trend Konteyner Modelleri

Konteyner ev modelleri farklı stil ve tasarımlarda üretilir. Özellikle High Cube ismi verilen yüksek tavanlı ve özel boyutlu yapılar son dönemlerde çok moda. Örneğin, Tiny House da bir diğer konteyner evler arasında yer almaktadır. Minimalist yaşam tarzını benimseyenler ve sadeliğe odaklananlar için bu tarz yapılar da ideal bir seçenek haline gelmiştir. Konteyner ev modelleri listesinde çok katlı yapılar da var. Bunlar özellikle de kalabalık aileler için biçilmiş kaftan. canakkale-konteyner-ev-modelleri-2023-trend

Çanakkale Konteyner Ev Yapımı

Konteyner kullanılan çelik aksan ve diğer malzemeler açısında kalite skalası çok geniştir. Bu sebeple bu alanda kaliteli bir şirket ile çalışmak sizi geleceğe yönelik karşılaşabileceğiniz problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır.
Çanakkale konteyner ev yapımı alanında sizler de Altungazi Yapı Mühendislik güvencesiyle, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek ürünlerimize tam garanti sağlıyoruz. Sizler de Altungazi Yapı Mühendislik kalitesiyle çalışmak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili İçerik:
Konteyner Ev Avantajları ve Dezavantajları
Çanakkale Konteyner Ev Yapımı

Yorum Bırak

TOP